Hirudokosmetyka – wampirzy lifting

Hirudokosmetyka – wampirzy lifting

Kategoria: Naturoterapia

Cena: 1000zł 950zł

Czas trwania: 1 dzień

Nauczyciel: mgr Marzena Halejko-Hassan

Hirudokosmetyka: tajemnice „wampirzego liftingu”

Wampirzy lifting: odnowa skóry z użyciem krwi

Hirudokosmetyka to rewolucyjna metoda regeneracji i odnowy skóry. Wampirzy lifting to zabiegi z wykorzystaniem krwi wysysanej przez pijawki, które dostarczają skórze niezwykłych właściwości regeneracyjnych. Już po pierwszym zastosowaniu maseczki efekty są oszałamiające: skóra staje się napięta, nawilżona i gładka.

Tajemnice hirudozwiązków: sekrety odnowy skóry

Maseczka oparta na ślinie pijawki zawiera bogactwo hirudozwiązków, takich jak kwas hialuronowy, hormony steroidowe, lipidy, fosfolipazy, elastyna, kolagenaza i wiele innych. Te składniki odmładzają i wzmacniają skórę, przeciwdziałając procesowi starzenia się.

Skuteczność zabiegów. Działanie naturalnych neuropeptydów

Pijawki wydzielają neuropeptydy, w tym endorfiny, nazywane „hormonami szczęścia”. Ich obecność ma wpływ na poprawę nastroju i działanie antystresowe, co przekłada się na relaksację i odmłodzenie.

Maseczka wampirzy lifting: naturalna odnowa dla skóry

Wampirzy lifting to 100% naturalna metoda odmładzania skóry, pozbawiona chemii i konserwantów. Oferuje efektywny lifting, przynoszący korzyści kobietom w każdym wieku.

Natychmiastowe efekty działania

Maseczka z krwi pijawek to rewitalizacja w czystej postaci. Efekty są widoczne natychmiast: zanikają płytkie zmarszczki, cera odzyskuje młody wygląd, jest rozświetlona, napięta i jedwabiście gładka. Zabieg redukuje trądzik i inne zmiany skórne.

Wymagane kwalifikacje: kurs hirudoterapii

Zabieg hirudokosmetyki wymaga wcześniejszego ukończenia kursu hirudoterapii. Oferujemy również szkolenia zatwierdzone dyplomem hirudoterapeuty.

Dokumentacja MEN: gwarancja najwyższych standardów

Po zakończeniu szkolenia w zakresie hirudokosmetyki, otrzymasz dokumentację MEN, potwierdzającą jakość i poziom Twojego wykształcenia zgodnego z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Zdobywaj certyfikowane umiejętności

Po zakończeniu kursu, absolwenci otrzymają certyfikat zgodny z obowiązującymi standardami, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r.

Kontakt i rejestracja

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 511 995 532 w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz użycia poniższego formularza w celu rejestracji na kurs wampirzego liftingu!

Cena oraz czas trwania szkolenia

Czas trwania kursu: 1 dzień.
Cena: 950 zł.

Wróć na górę