O nas

Polskie Centrum Szkoleniowe

to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego dla dorosłych, której celem jest zapewnienie profesjonalnych kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu masaży klasycznych, orientalnych, anti-aging, zawodowej naturopatii, fitoterapii, hirudoterapii, irydologii, biorezonansu, dodatków do naturopatii w zakresie poglądowego badania żywej kropli krwi, akupunktury ucha, opiekunki dziecięcej (zgodnie z akredytacją mrpis), opiekunów osób starszych, pierwszej pomocy przedmedycznej.
 Oferowane przez nas szkolenia charakteryzuje wysoka jakość zarówno pod względem merytorycznym jak
i praktycznym, dając uprawnienia zawodowe. Posiadamy wpis do ewidencji placówek oświatowych,
wpis do Rejestru i Placówek Oświatowych (RSPO) kontrolowanych przez MEN, Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) oraz do Bazy Usług Rozwojowych (BUR).
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń.

Nasza historia

Polskie Centrum Szkoleniowe – niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego dla dorosłych – Centrum Edukacji i Usług powstało z myślą o klientach szukających naturalnych, bezpiecznych i nieinwazyjnych sposobów terapii. Posiadamy zaplecze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Szukamy możliwych, często trudnych rozwiązań terapeutycznych.
Nasz zespół składa się z farmaceutów, lekarzy, pielęgniarek, masażystów, fizjoterapeutów, którzy posiadają dodatkowo uprawnienia państwowe w zawodzie Naturoterapeuty.
Prowadzimy również szkolenia w zawodzie NATUROPATA, masaży, refleksoterapii stóp, licznych warsztatów dla Naturopatów i inne, wydając stosowne certyfikaty. Po ukończeniu szkolenia zawodowego NATUROPATA w naszej placówce można przystąpić do egzaminu państwowego uzyskując tytuł Czeladnik/Mistrz Naturopata.

ikona usługi

Usługi

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów szkoleń. A to wszystko wraz z profesjonalną i doświadczoną kadrą!

ikona kursy

Kursy

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze zdobędziesz atrakcyjny zawód i dyplom uznawany w całej Uni Europejskiej!


Wpis do RSPO

Wpis do listy Szkół i placówek niepublicznych w Rybniku

Nowa DECYZJA MRPiPS (kontynuacja z 2012r.). Decyzja MRPiPS dot szkoleń wg „ustawy żłobkowej

decyzja_ministra
Wróć na górę