KABUKI – japoński lifting

KABUKI – japoński lifting

Cena: 1550 zł

Czas trwania: 2 dni

 

Nauczyciel: mgr Marzena Halejko-Hassan

Forma szkolenia: stacjonarne lub zdalna w czasie rzeczywistym z dostępem do materiałów

Kabuki – tajemnicza sztuka japońskiego liftingu

KABUKI to technika tajemniczego stymulowania mięśni twarzy, ściśle związana z renomowanym japońskim teatrem. Aktorzy tej sztuki, będący celebrytami, znani byli z doskonałego wyglądu swoich twarzy.

Unikalna metoda masażu

Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnego pędzla, który dotyka skóry każdą swoją częścią. Ten unikalny zabieg łączy różne rodzaje dotyku: głaskanie, uderzanie, pocieranie i nawijanie, obejmując strefy dekoltu, szyi, twarzy i głowy.

Efektywność

Zabieg naprzemiennie napina i pobudza mięśnie, zapewniając ich relaksację. Specyficzny rytm masażu, który obejmuje szybkie i wolne tempo, stanowi kombinację stymulacji i relaksu.

Korzyści z techniki Kabuki

Dzięki KABUKI uzyskasz widoczny efekt liftingu, odświeżenia i regeneracji skóry. Zabieg wpływa na poprawę owalu twarzy, kolorytu skóry oraz ukrwienie tkanek. Dodatkowo, przywraca równowagę układowi nerwowemu i pobudza narządy wewnętrzne.

Zdobywaj certyfikowane umiejętności

Po zakończeniu kursu, absolwenci otrzymają certyfikat zgodny z obowiązującymi standardami, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r.

Kontakt i rejestracja

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 511 995 532 w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz użycia poniższego formularza w celu rejestracji na kurs Kabuki!

Cena oraz czas trwania szkolenia

Czas trwania kursu: 2 dni.
Cena: 1550 zł.

Wróć na górę