Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

masaż gorącymi kamieniami

Kategoria: Kursy Masażu

Cena: 650zł

Czas trwania: 1 dzień

Nauczyciel: mgr Marzena Halejko-Hassan

Forma szkolenia: stacjonarne lub zdalna w czasie rzeczywistym z dostępem do materiałów

Masaż gorącymi kamieniami: zrelaksuj ciało i umysł

Unikalna zabiegowa harmonia

Masaż gorącymi kamieniami to wyjątkowe doświadczenie łączące wyjątkowe właściwości wulkanicznych kamieni bazaltowych z technikami masażu. Ten relaksacyjny zabieg przywraca harmonię ciała i umysłu, niosąc ze sobą przypływ energetycznej równowagi. Jego działanie skupia się na redukcji stresu, zmęczenia oraz rozluźnianiu napięć mięśniowych. Dodatkowo, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm oraz pomaga poprawić ogólną sprawność psychofizyczną.

Co obejmuje nasze szkolenie?

Program szkolenia jest kompleksowy, obejmujący zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. W ramach kursu uczestnicy zdobędą wiedzę na temat historii masażu kamieniami, rodzajów kamieni używanych w zabiegach, zalet terapeutycznych, jak i również na temat przeciwwskazań do stosowania tego typu terapii. Dodatkowo, kurs obejmuje praktyczne aspekty, takie jak przygotowanie stanowiska i kamieni do zabiegu, zasady higieny oraz konserwacji sprzętu.

Przyłącz się do naszego kursu, aby zgłębić tajniki relaksującego i harmonizującego masażu gorącymi kamieniami!

Szkolenie dostępne online

Jesteśmy elastyczni i oferujemy możliwość uczestnictwa w kursie masażu gorącymi kamieniami również w formie online. Wszelkie niezbędne informacje oraz terminy szkoleń dostępne są pod numerem telefonu 511 99 55 32.

Zdobywaj certyfikowane umiejętności

Po zakończeniu kursu, absolwenci otrzymają certyfikat zgodny z obowiązującymi standardami, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r.

Kontakt i rejestracja

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 511 995 532 w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz użycia poniższego formularza w celu rejestracji na kurs masażu gorącymi kamieniami!

Cena oraz czas trwania szkolenia

Czas trwania kursu: 1 dzień.
Cena kursu: 650 zł.

Wróć na górę