Masaż izometryczny

Masaż izometryczny

masaż izometryczny

Kategoria: Kursy Masażu

Cena: 750zł

Czas trwania: 1 dzień

Nauczyciel: mgr Marcin Wandel

Forma szkolenia: stacjonarne lub zdalna w czasie rzeczywistym z dostępem do materiałów

Masaż izometryczny stanowiący element masażu klasycznego, jest wyjątkową techniką, stworzoną w celu reedukacji mięśniowej po okresach unieruchomienia. Jego wszechstronne działanie obejmuje poprawę kondycji mięśni szkieletowych, redukcję tkanki tłuszczowej oraz usprawnienie krążenia. Wykorzystuje się go również jako masaż mobilizujący osłabione mięśnie wynikające z braku aktywności fizycznej. W obszarze kosmetologii stanowi skuteczną metodę kształtowania ciała, zmniejszając podściółkę tłuszczową i wzmacniając mięśnie szkieletowe.

Do kogo kierowany jest kurs masażu izometrycznego?

Kurs masażu izometrycznego jest skierowany do osób, które posiadają podstawowe szkolenie w zakresie masażu klasycznego stopnia I, a celem kursu jest doskonalenie wiedzy i umiejętności. Program obejmuje wprowadzenie do techniki, omówienie jej właściwości oraz podstaw anatomicznych i fizjologicznych. Ćwiczenia praktyczne koncentrują się na masażu różnych obszarów ciała, w tym ramion, ud, brzucha i pośladków. Składają się również na niego zajęcia dotyczące drenażu limfatycznego.

Nasze szkolenia są prowadzone regularnie, a kurs masażu izometrycznego może być realizowany także w formie online. Wypisujemy zaświadczenia dla absolwentów zgodnie z wymogami §22 ust.4 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r.

Jeżeli chcesz zgłębić tajniki masażu izometryczny, skontaktuj się z nami pod numerem 511 995 532. Możemy udzielić informacji o terminach szkoleń oraz zarejestrować Cię na kurs.

Zdobywaj certyfikowane umiejętności

Po zakończeniu kursu, absolwenci otrzymają certyfikat zgodny z obowiązującymi standardami, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r.

Kontakt i rejestracja

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 511 995 532 w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz użycia poniższego formularza w celu rejestracji na kurs masażu izometrycznego!

Cena oraz czas trwania szkolenia

Czas trwania kursu: 1 dzień.
Cena kursu: 750 zł.

Wróć na górę