Pierwsza Pomoc Przedmedyczna Online

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – Szkolenie Online

pierwsza pomoc przedmedyczna online

Cena: 650 zł

Czas trwania: 8 godzin

Nauczyciel: Marzena Halejko-Hassan

Forma szkolenia:  dostęp do materiałów online z możliwością nauki zdalnej w czasie rzeczywistym

Pierwsza pomoc przedmedyczna online to kilka względnie prostych czynności do wykonania według określonego schematu, według ustalonej procedury. Liczy się jednak czas, w jakim te czynności zostaną wykonane, pewność siebie i automatyczność działania. Jeśli zależy Ci na zdobyciu umiejętności, które mogą mieć decydujące znaczenie w sytuacjach kryzysowych, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz kurs zapewnia praktyczną wiedzę i umiejętności, które pozwalają udzielać skutecznej pomocy w nagłych wypadkach.

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs online z pierwszej pomocy przedmedycznej?

 1. Wiedza, która Zdobyważ Życia: Nasz kurs dostarcza niezbędnej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Nauczysz się reagować w sytuacjach awaryjnych, zapewniając osobom poszkodowanym szybką i właściwą pomoc.
 2. Elastyczność Dydaktyczna: Nasz kurs online pozwala na zdobywanie wiedzy w dogodnym tempie i miejscu. Możesz uczyć się wtedy, gdy to dla Ciebie najlepiej pasuje, eliminując ograniczenia czasowe.
 3. Praktyczne Umiejętności: W ramach kursu zdobędziesz praktyczne umiejętności ratowania życia, takie jak resuscytacja krążeniowo-oddechowa, postępowanie w przypadku udaru czy złamań.
 4. Certyfikat Ukończenia: Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Ramowy program szkolenia

 1. Pierwsza pomoc w nagłych przypadkach
 2. Cel udzielania pierwszej pomocy
 3. Obowiązki pierwszego ratownika
 4. Złamania i urazy
 5. Otarcia naskórka
 6. Krwotok żylny
 7. Krwotok tętniczy
 8. Krwotok wewnętrzny
 9. Krwotok z nosa
 10. Wypadek samochodowy
 11. Ciało obce w gałce ocznej
 12. Oparzenia
 13. Udar cieplny
 14. Stany zagrożenia życia związane z układem nerwowym
 15. Udar mózgu
 16. Zator
 17. Zawał mięśnia sercowego
 18. Astma oskrzelowa
 19. Wstrząs
 20. Cukrzyca
 21. Łańcuch przeżycia
 22. Pozycja boczna ustalona

Kto może wziąć udział w kursie online?

Kurs online z pierwszej pomocy przedmedycznej jest odpowiedni dla każdego – od rodziców, nauczycieli, opiekunów, po pracowników różnych branż i osoby zainteresowane zdobyciem podstawowych umiejętności ratunkowych.

Zapisz się już dziś i stwórz różnicę w nagłych sytuacjach!

Nasz kurs online z pierwszej pomocy przedmedycznej to doskonała okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności ratowania życia. Zapisz się już dziś i przekształć się w pewnego i kompetentnego pierwszego reagującego w przypadku wypadków i nagłych incydentów.

Zdobywaj certyfikowane umiejętności

Po zakończeniu kursu, absolwenci otrzymają certyfikat zgodny z obowiązującymi standardami, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r.

Kontakt i rejestracja

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 511 995 532 w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz użycia poniższego formularza w celu rejestracji na nasz kurs pierwsza pomoc przedmedyczna online!

Szczegóły kursu

Czas trwania: 8 godzin.
Koszt: 650 zł.

 

Wróć na górę