TANAKA – japoński lifting

TANAKA – japoński lifting

tanaka

Cena: 1550 zł

Czas trwania: 2 dni

 

Nauczyciel: mgr Marzena Halejko-Hassan

Forma szkolenia: stacjonarne lub zdalna w czasie rzeczywistym z dostępem do materiałów

Masaż Tanaka – japoński masaż, który oprócz działania relaksującego, stanowi również nieinwazyjną metodą liftingu twarzy, zapewniającą długotrwałe efekty. Kuracja na twarz składa się z 4 etapów, które poprawiają metabolizm komórkowy, co przyspiesza regenerację skóry, a także ujędrniają, wygładzają i poprawiają koloryt cery.

Tanaka to odmładzający masaż twarzy, polegający na uciskaniu mięśni twarzy w czasie nakładania na skórę pielęgnacyjnych kosmetyków. Japoński rytuał pielęgnacyjny, wykonywany regularnie, poprawia napięcie skóry, wygładza zmarszczki a także zmniejsza opuchliznę i cienie pod oczami.

Azjatyckie rytuały pielęgnacyjne zyskują coraz więcej zwolenniczek na całym świecie. Jednym z nich jest masaż twarzy, stworzony przez japońską kosmetolog Yukoko Tanaka. Polega on na odpowiednim uciskaniu skóry twarzy podczas codziennego nakładania kremu, czyli rano i wieczorem. Intensywność i złożoność technik wchodzących w skład japońskiego masażu twarzy oddziałuje na głęboko położone warstwy skóry i mięśnie. Główny cel japońskiego masażu twarzy stanowi przedłużenie autentycznego i naturalnego piękna, zachowanie zdrowia, zapobieganie chorobom

Zdobywaj certyfikowane umiejętności

Po zakończeniu kursu, absolwenci otrzymają certyfikat zgodny z obowiązującymi standardami, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r.

Kontakt i rejestracja:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 511 995 532 w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz użycia poniższego formularza w celu rejestracji na nasz kurs masaż Tanaka!

Szczegóły kursu

Czas trwania: 2 dni.
Koszt kursu: 1550 zł.

Wróć na górę